Untitled document

 

LEASING PRACOWNICZY:

 

Co to jest leasing pracowniczy?

Leasing pracowniczy to możliwość tymczasowego wynajęcia dowolnej liczby osób o określonych kwalifikacjach, które wspomogą pracowników firmy w wykonywaniu ich zadań. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić na kosztach zatrudnienia i selekcji (ponosi je agencja pracy tymczasowej), gwarantując właścicielom firm szybki dostęp do kompetentnych i sprawdzonych osób.

 

Dla kogo przeznaczona jest usługa leasingu pracowniczego?

Z usługi mogą skorzystać wszystkie firmy, które potrzebują doraźnie zwiększyć ilość pracujących ludzi. Szczególnie polecana jest ona dla przedsiębiorstw funkcjonujących w rytmie sezonowym lub projektowym, które mają zróżnicowane zapotrzebowanie na pracę w zależności od pory roku lub etapu realizacji projektu.

 

Jakie korzyści daje leasing pracowniczy?

To szybka i skuteczna metoda, pozwalająca na łatwe i tanie pozyskanie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Dzięki tej usłudze pracodawca oszczędza czas i pieniądze (nie ponosząc kosztów rekrutacji, selekcji i obsługi administracyjnej nowych ludzi), mając jednocześnie pełny nadzór nad ich działaniami. Odpowiedzialność cywilna za ewentualne szkody wyrządzone przez pracownika przerzucona jest na agencję (Agencja ITSC jest ubezpieczona w tym zakresie na 400 tys. zł).

 

Dlaczego warto skorzystać z leasingu pracowniczego w Agencji ITSC?

Wynajęcie pracowników jest tańsze niż ich zatrudnianie

Pozwala szybko zareagować na zmiany – zazwyczaj pracownik jest gotowy do pracy w przeciągu 48 godzin od złożenia zamówienia, a w niektórych przypadkach wcześniej

Daje możliwość szybkiego zatrudnienia osób już przeszkolonych, o określonych kompetencjach

Umożliwia prowadzenie elastycznej polityki zatrudnienia

Air Max Damskie Air Max Sklep