Untitled document

 

MERCHANDISING:

 

Na czym polega usługa merchandisingu?

Celem merchandisingu jest zwiększenie sprzedaży poprzez odpowiednie rozplanowanie układu  sklepu oraz prezentację i ułożenie towarów. Merchandising opiera się o psychologiczne uwarunkowania człowieka i zasady marketingu, pozwalając podnieść subiektywną wartość towarów w oczach kupujących i zwiększyć chęć ich posiadania.

 

Dlaczego warto zlecić usługę merchandisingu pracownikom Agencji ITSC?

Dysponujemy szeroką bazą sprawdzonych pracowników tymczasowych, gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Każdy z nich został przeszkolony do tego typu prac, posiada wszystkie wymagane dokumenty oraz może się pochwalić odpowiednim doświadczeniem.

 

Jakie usługi świadczą merchandiserzy zatrudniani przez Agencję ITSC?

Nasi pracownicy w oparciu o swoje doświadczenia i wiedzę zajmują się optymalnym rozplanowaniem i rozłożeniem towarów na półkach. Dbają również o dostępność towarów (sygnalizując pojawiające się braki), wspomagają proces planowania zakupów, a także kontrolują terminy przydatności do spożycia i czystość miejsc ekspozycji.

 

Dla kogo przeznaczona jest usługa merchandisingu?

Z usługi tej mogą skorzystać wszystkie firmy, jednak dedykowana jest ona głównie sklepom wielkopowierzchniowym, supermarketom i sieciom handlowym.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi merchandisingu w Agencji ITSC?

Zmniejsza koszty rekrutacji pracowników

Gwarantuje wysokie kwalifikacje i odpowiednią wiedzę zatrudnianych ludzi

Wspomaga logistykę i planowanie zakupów

Oszczędza czas potrzebny za zatrudnianie i szkolenie ludzi

Pozwala przedstawić asortyment w sposób zachęcający klienta do zakupu

 

Air Max Damskie Air Max Sklep