Untitled document

 

REKRUTACJA I SELEKCJA:

 

Na czym polega usługa rekrutacji i selekcji pracowników?

Na zlecenie klienta agencja podejmuje się poszukiwania i sprawdzenia kompetencji kandydatów na wskazane stanowiska, zgodnie z wymaganiami określonymi przez pracodawcę. Po serii praktycznych testów, mających wyłonić najlepszych z nich, grupa kandydatów przedstawiana jest przedsiębiorcy, który dokonuje ostatecznego wyboru.

 

Dlaczego warto zlecić rekrutację i selekcję pracowników Agencji ITSC?

Agencja ITSC ma wieloletnie doświadczenie w rekrutowaniu i doborze pracowników. Wykorzystujemy nowoczesne metody sprawdzania umiejętności oraz kultury pracy rekrutowanych ludzi. Realizujemy nawet najbardziej wyszukane zlecenia, gwarantując naszym klientom wybór najlepszych osób o wskazanych kompetencjach.

 

Dla kogo przeznaczona jest usługa rekrutacji i selekcji pracowników?

Z usługi mogą skorzystać wszystkie firmy, którym zależy na zmniejszeniu kosztów i ograniczeniu czasu pozyskiwania nowych pracowników. Agencja ITSC przeprowadza cały proces, proponując przedsiębiorcy grupę kilku lub kilkunastu osób najlepiej przygotowanych do podjęcia pracy na określonym stanowisku.   

 

Jakie korzyści daje zlecenie rekrutacji Agencji ITSC?

Zlecenie rekrutacji pracowników pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć koszty pozyskiwania nowych ludzi. Ma on również gwarancję darmowej selekcji nowego pracownika, w przypadku gdy ten zaproponowany przez Agencję zrezygnuje ze stanowiska (z przyczyn od niej niezależnych).

 

Dlaczego warto skorzystać z rekrutacji prowadzonej przez Agencję ITSC?

Generuje niższe koszty niż rekrutacja i selekcja prowadzone w firmie

Pozwala oszczędzić czas - przedsiębiorca wybiera spośród kilku lub kilkunastu osób o sprawdzonych kwalifikacjach

Gwarantuje stabilność i ciągłość zatrudnienia

Zmniejsza ryzyko niedopasowania kandydata do stanowiska pracy

Air Max Damskie Air Max Sklep